Університет

Ми об'єднали багаторічні академічні традиції і сучасні освітні технології. Наша мета - зробити якісну освіту доступною кожному.

 

Вже 20 років ми готуємо професіоналів, що володіють набором практичних знань і навичок як для запуску і розвитку власного бізнесу, так і для роботи на управлінських посадах у великих компаніях.

Коледж

Отримай трендову освіту без парт та нудних підручників в хайповому Коледжі Сучасних знань в самому центрі Києва

Поєднай бізнес-освіту з дипломом державного зразка. Сучасні методи навчання. Монетизація знань! Власний центр кар'єри!

Департаменти

Структурні підрозділи, що створені для виконання окремих завдань для реалізації загальної роботи Університету і забезпечення сучасного навчального процесу.

Управління

Кафедри

На базі Університету Сучасних Знань створено чотири кафедри !

Науково Методична Рада

Науково-методична рада університету є дорадчим органом, який здійснює моніторинг, аналіз, координацію, планування навчально-методичної роботи в університеті та розробляє рекомендації щодо її вдосконалення з метою досягнення світового рівня якості освіти та набуття учасниками освітньої діяльності незаперечних конкурентних переваг.

Навчально Методична Рада

Навчально-методична рада (НМР) є постійно діючим колегіальним дорадчим органом щодо координації діяльності усіх підрозділів університету, який визначає головні напрями навчально-методичної роботи з питань підвищення ефективності та якості вищої освіти і удосконалення навчально-виховного процесу з проблем вищої школи, наукових основ організації та керівництва навчально-виховним процесом, сучасних технологій, форм і методів навчання, удосконалення педагогічної майстерності науково-педагогічних працівників університету.

Студентська Рада

Студентська рада Університету та Коледжу Сучасних знань своїм основним завданням декларує захист, представництво та реалізацію прав та інтересів студентства, розвитку їхнього потенціалу через залучення до процесу прийняття рішень та реалізації ініціатив кожного студента.

Мета студентської ради консолідувати та розвивати студентське самоврядування міста, забезпечити функціонування комунікативної платформи для обміну досвідом та інформацією, налагодити та підтримувати ефективний діалог між адміністрацією Університету та студентами, реалізовувати проекти, що приносять користь студентській молоді.

Це дає можливість зробити вплив студентів на вищу освіту більш глобальним та реальним, підвищить роль окремого студента у розв'язанні питання якою ж має бути вища освіта.