Про нас

Ми об'єднали багаторічні академічні традиції і сучасні освітні технології. Наша мета - зробити якісну освіту доступною кожному.

Вже 20 років ми готуємо професіоналів, що володіють набором практичних знань і навичок, як для запуску і розвитку власного бізнесу, так і для роботи на управлінських посадах у великих компаніях.

Головний орієнтир - вимоги найбільших компаній-роботодавців

Наші студенти навчаються у кращих, щоб самим стати кращими

Наша історія

2002

У січні 2002 року було створено Університет сучасних знань - новий вищий начальний заклад, котрий відповідає потребам сучасного суспільства.

2005

Відкрито центр розвитку кар'єри - структурні підрозділи університету, спеціалісти якого допомагають добре орієнтуватися студентам на ринку праці, знайти свій потенціал і відшукати високооплачувану роботу в топ-компаніях.

2017

Започатковано унікальний для України проект безкоштовних підготовчих курсів, запроваджено програму працевлаштування випускників та студентів «Кар'єрний гід»

Кушерець Василь Іванович

КЕРІВНИК УНІВЕРСИТЕТУ

Кафедри

На базі Університету Сучасних Знань створено чотири кафедри та п’ять циклових комісій!