Про нас

Ми об'єднали багаторічні академічні традиції і сучасні освітні технології. Наша мета - зробити якісну освіту доступною кожному.

Вже 20 років ми готуємо професіоналів, що володіють набором практичних знань і навичок, як для запуску і розвитку власного бізнесу, так і для роботи на управлінських посадах у великих компаніях.

Головний орієнтир - вимоги найбільших компаній-роботодавців

Наші студенти навчаються у кращих, щоб самим стати кращими

Перший Діджиталізований Університет та Коледж Сучасних Знань в Україні!

Наша історія

2002

У січні 2002 року було створено Університет сучасних знань - новий вищий начальний заклад, котрий відповідає потребам сучасного суспільства.

2005

Відкрито центр розвитку кар'єри - структурні підрозділи університету, спеціалісти якого допомагають добре орієнтуватися студентам на ринку праці, знайти свій потенціал і відшукати високооплачувану роботу в топ-компаніях.

2017

Започатковано унікальний для України проект безкоштовних підготовчих курсів, запроваджено програму працевлаштування випускників та студентів «Кар'єрний гід»

Кушерець Василь Іванович

ПРЕЗИДЕНТ УНІВЕРСИТЕТУ

Ведєрніков Юрій Анатолійович

ВІЦЕ-ПРЕЗИДЕНТ З ПИТАНЬ ОРГАНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

Мосьондз Сергій Олександрович

В.О. РЕКТОРА УНІВЕРСИТЕТУ

На базі Університету Сучасних Знань створено чотири кафедри !