З днем юриста України!

08.10.2020 / 14:53

Від імені правління Товариства «Знання України», президії Університету сучасних знань щиро вітаю педагогів, студентів  та випускників спеціальності «Право» з професійним святом — Днем юриста!

Бажаю невичерпної енергії, плідної роботи, успіхів у благородній справі утвердження ідей верховенства права і закону, справедливості і добра та виховання майбутнього покоління юристів! Відстоюючи ідеали і принципи верховенства права, ми можемо сприяти становленню правового суспільства.

Нехай успішні професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою громадян, впевненістю у майбутньому та неухильним особистим і професійним зростанням! Міцного здоров’я, добра і благополуччя!

Голова правління Товариства «Знання України», президент Університету сучасних знань, член-кореспондент НАПН України, доктор філософських наук, професор - В.І. Кушерець