Вітаємо із 75-річчям світоча знань Василя Неволова!

Від імені Товариства «Знання» України сердечно вітаємо вас, шановний Василю Васильовичу Неволов, з 75-річним ювілеєм! Високо цінуємо вашу діяльність як члена президії Товариства, очільника його Київської міської організації, професора Університету сучасних знань, письменника, заслуженого діяча мистецтв України, натхненника важливих науково-просвітницьких акцій правління Товариства з яскравим відображенням їх в Інтернеті!

Висловлюємо вам, Василю Васильовичу, щиру вдячність за багаторічну продуктивну науково-просвітницьку, освітню діяльність, за що вас за поданням правління Товариства президія НАПН України нагородила медаллю «Григорій Сковорода»! Щиро бажаємо вам миру, достатку, щастя, нових великих успіхів в ім’я добра і захисту України!

З повагою –

Президент Товариства «Знання» України

і президент НАПН України,

академік НАН України і