Вітання президента НАПН України Василя КРЕМЕНЯ з початком навчального року

Шановні учні і студенти, учителі й викладачі, освітяни й батьки!

Щиро вітаю Вас із початком нового, 2023-2024, навчального року!

Навчання – завжди надважливе. Кожний навчальний рік – сходинка до нових знань, а отже  – серйозніших компетентностей, набування нового статусу і самоствердження.

Ми любимо нашу освіту. Ми вдячні нашій освіті загалом і кожному освітянину зокрема.

За виховання громадян-патріотів, що з початком війни враз стали зі зброєю на захист незалежності України.

За інтелектуально розвинених і кмітливих бійців, які в найкоротші строки освоюють надскладну закордонну військову техніку.

За небайдужих і вигадливих волонтерів і стартапівців, які своєю особистою ініціативою вкладаються у спільну боротьбу.

За єднання, за чуйність і здатність допомагати один одному за будь-яких обставин. За впевненість у нашій перемозі.

Зрештою, за український національний характер, що всьому світові продемонстрував: «Українському роду – нема переводу!»

Дорогі співвітчизники! Навчальний рік, в який ми вступаємо, навряд чи буде легшим, але ми упевнені – він буде оптимістичнішим, продуктивнішим, успішнішим. Бо всі ми точно знаємо вектор спрямування наших зусиль – фахова компетентність, опанування новими підходами, продукування інновацій, єднання зі світом демократії і людиноцентризму. Національна академія педагогічних наук України докладає до цього максимум зусиль.

Нехай щастить у новому навчальному! Здоров’я, витримки, непохитної віри й Перемоги!

Президент НАПН України,

президент Товариства «Знання» України,