Університет Сучасних знань. Кафедра права

02.08.2020 / 15:52

Ми вкладаємось в молодь через освіту✍️!
Не дивлячись на відпускний період викладацького складу в університетах - ми зібрались, щоб удосконалити освітній процес і впровадити останні інновації в теми юридичних дисципліни Університету сучасних знань.
Представники кафедри «Права» - є не лише науковцями, але й успішними практикуючими юристами: суддями, адвокатами, керівниками юридичних фірм, членами ЦВК тощо. Це цвіт юридичної еліти:
- Боброва Юлія Юріївна - суддя, доктор юридичних наук;
- Кармаза Леся Олександрівна - член ЦВК України, доктор юридичних наук, професор;
- Цірат Ганна Віталіївна - доктор юридичних наук, адвокат, член Міжнародної асоціації адвокатів (член комітетів з арбітражу, почесний член міжнародної юридичної організації «центр міжнародних правових досліджень »(Зальцбург, Австрія), включена в список арбітрів Віденського міжнародного арбітражного центру.
- Задорожна Ганна Петрівна - керівник департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції України (2017-2019 роки), кандидат юридичних наук;
- Віра Ігорівна Бак - керівник адвокатських стажувань, адвокат, кандидат юридичних наук;
- Давидова Наталія Олександрівна - доктор юридичних наук, асоційований викладач Університету Техас, США.
Всі наші засідання відбуваються під чітким керівництвом Прохорової Марини Едуардівни  - експерта Національного агентство із забезпечення якості вищої освіти України.
І це лише частинка нашого співтовариства, що об’єднується на базі Уніерситету сучасних знань.

Відео презентація кафедри права за посиланням:

P.s Кушерець Дарина Василівна - проректор Університету Сучасних Знань. Науковець (доктор юр.наук). Громадська діячка. Агентка освітніх змін.