IIR Businesses School "DREAM" - Digital Transformation

Online: 5000 грн

Offline: -

Початок

22.01.2021 21:00

Тривалість

20 годин(и)

Тривалість всього

2 місяці

Опис програми:

На тебе чекає розвиток в таких напрямках:
✅ Цифрова трансформація          ✅ Інтернет-речей           
✅ Штучний інтелект                         ✅ Віртуальна реальність   
✅ Дизайн-мислення                       
✅ Освітній менеджмент
✅ Трансформаційне мислення   ✅ Спіральна динаміка    
✅ Кількісні методи в бізнесі         ✅ Big Data
✅ Коучингові технології для розвитку потенціалу особистості третього тисячоліття

Залиште заявку, щоб ми з вами зв'язалися найближчим часом.

Теги:

Digital Research Education Artificial intelligence Mathematics

Професійний сертифікат із зифрової трансформації

Після успішного проходження 11 модулів, що складають професійний сертифікат з цифрової трансформації, учасники:

  • Навчіться поєднувати досконалість у застосуванні технічних можливостей з міжособистісними та лідерськими навичками.
  • Поглиблення в контексті глобалізації, якій ми піддаємось, щоб мати можливість діяти в цій новій культурі постійних інновацій.
  • Дізнайтеся про п’ять технологій, які трансформують наше суспільство, і про те, як вони це роблять: блокчейн, хмарні обчислення, ШІ, IoT та кібербезпека.
  • Ознайомтесь із хмарними обчисленнями та DevOps, щоб проаналізувати найкращий спосіб використати їх потенціал та досягти надійного дизайну програмного забезпечення, а також ефективних технологічних операцій.
  • Розвивайте глибше уявлення про основи блокчейну та його практичне застосування.

Для кого ?

Професійний сертифікат з цифрової трансформації спрямований на різні професійні профілі, серед яких:

  • Професіонали із сильними лідерськими навичками, які хочуть мати потужний вплив на успіх інноваційних процесів своєї організації.
  • Генеральні директори, генеральні директори та інші функціональні менеджери в технічних сферах, компанії яких переживають цифрові трансформації та хочуть створити нові бізнес-моделі та оптимізувати поточну діяльність.
  • Технічні директори, CInO та технічні спеціалісти, які хочуть отримати більш широке стратегічне бачення того, як ці ключові технології можуть трансформувати їх ділові операції.
  • Підприємці інноваційних технологічних стартапів.
  • Будь-який професіонал, який хоче зрозуміти переваги та можливості, які може запропонувати культурне різноманіття, лідерство в інноваціях та новітні технології для цифрової трансформації в їх організації.

4-та промислова революція

Зараз як ніколи важкі навички, такі як розуміння та управління: штучний інтелект (ШІ), Інтернет речей (IoT), хмарні обчислення, DevOps, блокчейн, є дуже важливими, оскільки вони поєднуються з такими м’якими навичками, як: лідерство, інновації та культурної обізнаності.

На нас чекає 4-та промислова революція, і організації переживають безпрецедентні зміни. І організації, і її працівники повинні бути навчені адаптуватися та готуватися до викликів, що попереду. Для задоволення цієї потреби MIT Professional Education розробив рішення щодо перекваліфікації та підвищення кваліфікації, щоб допомогти організаціям побудувати культуру безперервної освіти, забезпечуючи своїм працівникам знання та навички, необхідні для 4-ї промислової революції.

Спікери

Зубченко Володимир

Грисенко Марина

МОДУЛЬ 1

Цифрова трансформація

 

Яким має стати наш бізнес майбутнього. Для нас це — цифрове підприємство, де технології допомагають людям, а люди усвідомлюють користь та підтримку технологій. Ми формуємо стратегію Book of Dreams. До цифровізації ми підходимо усвідомлено: тільки там, де це корисно та доцільно. «Фокусуйтеся не на технологіях, а на цінності, яку трансформація дає бізнесу. Технології зміняться, а потреба клієнтів у цінності залишиться».

Компанія McKinsey надає ряд рекомендацій, щодо впровадження цифрової трансформації в компаніях: Будьте сміливішими з технологічними пропозиціями. Зосередьтеся на віддаленій робочій силі та автоматизації. Працюйте в напрямку прозорості та гнучкості ланцюжка поставок. 2025 рік стане епохою "+ інтелекту", де всюдисущі, ефективні та інтелектуальні зв'язки сприятимуть розвитку всіх галузей, створюючи ринок цифрових трансформацій вартістю 23 трильйони доларів США. Huawei працює над тим, щоб забезпечити процес промислової оцифровки, та розробила Глобальне галузеве бачення (GIV) як план майбутнього розвитку галузі ІКТ на основі статистичного аналізу та прогнозованих сценаріїв. До 2025 року щороку у всьому світі буде створюватися 180 ZB даних, що в 20 разів більше, ніж сьогодні. Такі нові дані стануть величезним "нафтовим родовищем даних", слугуючи невичерпним джерелом інтелекту та цінності.

За останні кілька років цифрова трансформація стала однією з найвидатніших стратегій державних та приватних організацій. 

 

Спікер: Хмара Марина.