АДМІНІСТРАЦІЯ КОЛЕДЖУ

Михайлова 1Михайлова Наталія Анатоліївна
Директор коледжу
викладач вищої кваліфікаційної категорії,
викладач-методист

Навчання в коледжі є гарним стартом для молодих людей, охочих якомога раніше вступити в доросле життя і почати будувати свою кар'єру, отримуючи не тільки знання, але й професійний досвід. Фахівці середньої ланки сьогодні серед роботодавців затребувані найбільше.

Підхід до освіти в коледжах дає студентам прекрасний шанс розкрити свій потенціал, а також можливість опанувати сучасною професією. У той час, коли ваші однолітки ще будуть вивчати підручники і займатися теорією, ви вже отримаєте практичний досвід і роботу в будь-якій компанії.

Престижність середньої професійної освіти в Україні неухильно зростає так само, як і число бажаючих вступати в коледжі збільшується з кожним роком. Нині важливо володіти професійними прикладними навичками і в коледжі звертається увага на практичну спрямованість навчання. Саме як сучасні коледжі дають глибоку й адекватну сучасному ринку праці освіту, тому цікаві і вигідні пропозиції в різних сферах виробництва, сервісного обслуговування, соціальній сфері призначені саме для випускників коледжів.

До плюсів навчання в коледжі можна віднести як економію часу (отримати професію і почати працювати за фахом можна вже через два-три роки (навчання після 11 класу) або ж через три-чотири роки (навчання після 9 класу), так і отримання практичних навичок. Практичне стажування відбувається на профільних підприємствах і організаціях. Крім цього, коледжі здатні швидко адаптуватися до мінливих умов ринку праці та пропонувати нові затребувані спеціальності.


Василюк Наталія Власівна

Заступник директора
з виховної роботи
викладач вищої кваліфікаційної категорії


 minosviti

 minosviti

 minosviti