З вітальним словом виступив Мосьондз Сергій Олександрович, проректор з навчальної та наукової роботи університету, доктор юридичних наук, професор. Сергій Олександрович розкрив особливості юридичної освіти та приділив увагу умовам ефективної професійної підготовки студентів до майбутньої професії.

Вів захід Мацко Анатолій Степанович, кандидат юридичних наук, адвокат, голова предметно-циклової комісії з правознавства. Анатолій Степанович висвітлив тему «Зміни в ООН щодо регулювання правового захисту прав людини в Україні» та ознайомив учасників круглого столу із всеукраїнськими та міжнародними конкурсами для студентів.

Масленникова Тетяна Андріївна, начальник управління організації навчального процесу університету, кандидат педагогічних наук розкрила тему «Захист та реалізація прав людини в Україні: проблемні питання».

Pravo1 Pravo2

Петровська Тетяна Василівна, директор коледжу УСЗ, кандидат педагогічних наук розповіла про захист прав дитини в Україні, адже забезпечення прав і свобод є пріоритетом нашої держави.

У заході також взяли участь: Мошняга Любов Володимирівна, директор Київського інституту УСЗ, кандидат юридичних наук; Левинська Ірина Борисівна, викладач коледжу, керівник відділення інформальної освіти; Світлана Романівна Швидченко, заступник директора коледжу з навчально-виховної роботи, Драбенюк Сергій Володимирович, методист коледжу.

Під час круглого столу виступили студенти ІІ курсу: Євтушенко Яна, тема «Особливості правового регулювання харчо

вої безпеки»; Лопатинська Алла, тема «Правова охорона довкілля від забруднення відходами»; Корнійчук Вікторія, тема «Наслідки Чорнобильської катастрофи» (керівник Кучеренко Алла Трохимівна).
Права людини – це можливість розвиватися як особистість.

Zah USZZah3 USZZah