Шановні науковці, студенти запрошуємо Вас до участі у Міжнародній науково-практичній конференції "Проблеми людини в українських реаліях – надії та сподівання: дванадцяті Шинкаруківські читання" що відбудеться 21 квітня 2017 року.

Умови участі у конференції

Для участі у конференції необхідно до 10 квітня 2017 року надіслати на електронну адресу організаторів (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) тези доповіді, копію квитанції про сплату організаційного внеску.

Оргвнесок складає 200 грн.

Оргвнесок можна перерахувати за наступними реквізитами:

ПВНЗ «Університет сучасних знань»

Банк одержувача: АТ «УкрСиббанк», м. Київ

Код ЄДРПУО: 31839933

П.І.Б.:

Поточний рахунок одержувача: 26004070043324

МФО банка одержувача: 322312

Призначення платежу: за участь у Міжнародній науково-практичній конференції.

Організаційний внесок включає у себе витрати, пов'язані із друком збірнику матеріалів конференції та сертифікатів.

Вимоги до тез доповіді

• назва файлів та тема повідомлення повинна відповідати прізвищу та імені учасника конференції (наприклад, Іваненко_Петро_заявка, Іваненко_Петро_ тези);
  • текст виконаний в Microsoft Word 6.0 і вище для Windows, файл з розширенням *.doc, *.docx;

Вимоги до оформлення доповіді

• текст, виконаний у Microsoft Word для Windows;
• обсяг – до 5 стор. книжкового формату А4;
• посилання на джерело робити у тексті в квадратних дужках;
• після тексту подається список джерел;
• поля: верхнє, нижнє, праве – 15 мм, ліве – 20 мм;
• шрифт – Times New Roman. Кегль – 14;
• інтервал між рядками – 1,5.

Тези друкуються в авторській редакції.

Зразок оформлення тез доповіді

Іваненко П. П.
кандидат юридичних наук, доцент,
доцент кафедри конституційного права, Національний університет
«Одеська юридична академія»

ДЖЕРЕЛА КОНСТИТУЦІЙНОГО ПРАВА, ЯКИМИ ВРЕГУЛЬОВУЄТЬСЯ ПОРЯДОК ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ

Проблема класифікації джерел права є однією з найдавніших у теорії права.
Система джерел конституційного права в своїй єдності забезпечує ефективне конституційно-правове регулювання та постає як впорядкована єдність нормативних приписів. ... [далі текст доповіді].

Список використаних джерел:

1. Цоклан В. І. Система джерел конституційного права в контексті розвитку вітчизняного конституціоналізму: тенденції та перспективи / В. І. Цоклан // Публічне право. – 2011. – № 3. – С. 20–28.