ТОВАРИСТВО «ЗНАННЯ» УКРАЇНИ

Шановні коллеги!

Запрошуємо на

ВІДКРИТТЯ ЦИКЛУ ЛЕКЦІЙ

УНІВЕРСИТЕТУ ТРЕТЬОГО ВІКУ «Європейський»

Університет третього віку – це спільний проект консорціуму організацій з України та Польщі. Лідерами проекту є Товариство «Знання» України та Громадська Організація «Ліга Розвитку Науки». Мета проекту надати можливість всім бажаючим отримати знання та професійні навички з адаптації людини в сучасному суспільстві.

Згідно з дослідженням Всесвітньої організації охорони здоров'я Україна займає перше місце в світі по депресії, особливо серед людей пенсійного віку. На думку експертів, навчання – ефективний засіб профілактики депресій у людей похилого віку. Участь в навчальному процесі допомагає людині крокувати в ногу з часом, тренувати пам'ять, розвивати інтелект.

В основі навчання дорослих закладено ідею інтеграції неформальної та формальної освіти. Навчальні програми побудовані з урахуванням вікових особливостей людей старшого віку, їх потреб та інтересів. Заняття ведуть фахівці в галузі права, психології, філософїі, гарентології, соціології та ін..

Додаткова інформація та запис за тел. (067) 394 27 05

Наталія Анатоліївна

Адреса: м. Київ, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 57/3, біля станції метро «Олімпійська», Товариство «Знання» України, конференц-зал (аудиторія 317).

Дата проведення: 16 грудня 2016 р.

Початок – 15.00.

Вхід вільний