comintour.net
stroidom-shop.ru

Минулого тижня студенти І та ІІ курсу Київського коледжу побували на екскурсії в Центральній науковій бібліотеці для дітей ім. Т.Г. Шевченка, - справжнього культурно-мистецького центру для сучасної молоді. Центральна наукова бібліотека є академічним партнером та базою практики для студентів Київського коледжу.

Керівництво закладу є автором просвітницького проекту "Суперпідлітки", який спрямований на розвиток здібностей та талантів українських старшокласників та студентів. Саме в рамках цього проекту 30 жовтня в бібліотеці відбувся круглий стіл за участю письменників-фантастів Володимира Арєнєва та Оршулі Фариняк, який фактично розпочинав Міжнародний фестиваль фантастичної літератури та уявних світів ЛіТерра Кон 2015. Тема зустрічі - "Чи може підліток стати супергероєм" - заманила у читальню десятки підлітків, в тому числі і студентів Київського коледжу! Було цікаво, інтригуюче, захопливо, щиро, весело. Саме так спілкуються підлітки-супергерої з творцями літературних підлітків-супергероїв.

Студенти живуть дуже дружньо. Спілкуються не лише у коледжі, але й за його межами. Так у групах К-9-13-Мс1Фк та К-9-13-Мс1Вс практикуються зустрічі для проведення вільного часу активно, зокрема катання на роликах та ковзанах.

5

Студенти дуже часто зустрічаються, гуляючи вуличками Києва. А також були на Майдані Незалежності після розстрілу людей 20 лютого 2014 року.

luduna suspilstvo ukrtvir.info -580x359Великий зміст вкладено в життя ЛЮДИНИ. Тільки дитина народилася, а вона вже несе за собою величну місію – стати справжньою людиною. Про таких говорять: "Людина з великої літери".

Якщо ви маєте велике бажання стати компетентним економістом, знаменитим журналістом чи літературним критиком, професійним редактором чи знаючим юристом, то ми радо запрошуємо вас навчатися до нашого коледжу!

Ще більше за ваш правильний вибір турбуються батьки. Адже їм дуже хочеться бачити саме вас найкращими спеціалістами в тій чи іншій сфері діяльності.

То ж бажаємо успіху у правильному виборі професії і тоді ваша мрія стане здійсненною. У нашому навчальному закладі ви зможете розвинути свій потенціал для досягнення мети.

Olexandrijskyj

Kirovograd

Правила прийому на навчання до Київського коледжу Приватного вищого навчального закладу "Університет сучасних знань" у 2016 році 

     minosviti

     minosviti

     minosviti