Безкоштовне підготовче відділення

Інформація та правила вступу на підготовче відділення

УНІВЕРСИТЕТУ СУЧАСНИХ ЗНАНЬ

Основні завдання підготовчого відділення:

• надати можливість абітурієнтам загальноосвітніх навчальних закладів легко включитись у навчальний процес, послідовно повторити та уточнити навчальний матеріал, ознайомитись із структурою всіх тестів, якісно підготовитись до зовнішнього незалежного оцінювання якості знань;
  • максимально адаптувати майбутніх студентів до атмосфери навчання у вищому навчальному закладі (розвивати вміння конспектувати лекційний матеріал за викладачем, навчитися самостійно засвоювати програмовий матеріал, оформляти його як творчу роботу, набувати необхідні уміння та навички за рахунок цілеспрямованого діалогу з викладачами, продовжувати формувати вміння працювати над виконанням тестових завдань за різноманітними видами, формами та технологіями).

Мета підготовчого відділення:

• цілеспрямоване формування якісного контингенту абітурієнтів, які можуть успішно пройти Зовнішнє незалежне тестування.
  • Підготовче відділення готує майбутніх абітурієнтів до складання тестів Українського центру оцінювання якості освіти з таких дисциплін: українська мова та література, історія України, математика, біологія, англійська мова.
  • З цих дисциплін вступники подають в університет сертифікати Зовнішнього незалежного тестування для конкурсного відбору.
  • Прийом документів та укладання договорів із юридичними або фізичними особами здійснюється упродовж року.
  • Форми навчання: суботня, заочна, вечірня.
  • Термін навчання: з 1 жовтня
  • Заняття на підготовчому факультеті проходять щосуботи в приміщеннях університету за адресою:
  • м. Київ, вул. Велика Васильківська 57/3, (метро “Республіканський стадіон”).
  • Навчання платне, вартість навчання складає 400 грн. на місяць.

Вступники подають такі документи:

• заяву на ім’я ректора університету;
  • свідоцтво (в оригіналі) про середню освіту або довідку зі школи про, те що слухач є учнем 11 класу;
  • медичну довідку (форма № 086-У);
  • 2 фотокартки розміром 3х4 см;
  • паспорт або свідоцтво про народження для осіб, які за віком не мають паспорта;
  • ідентифікаційний код.

Заняття проводять викладачі університету. Організація навчального процесу на підготовчому відділенні пов’язана із впровадженням у практику сучасних освітніх технологій. В процесі навчання проводяться зустрічі з вченими, економістами, провідними фахівцями різноманітних галузей професійної діяльності, проводяться конкурси та олімпіади.

Слухачам підготовчого відділення, які готуються до вступу до Університету сучасних знань за напрямами: філологія, психологія, правознавство, фінанси і кредит, облік і аудит, менеджмент, екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування.
Після успішного складання майбутніми студентами випускних тестів надається знижка на навчання в розмірі 5%.